bw concept

w co wierzymy?

potencjał zespołu
Wierzymy w potencjał każdego członka naszego zespołu. Dlatego traktujemy się z szacunkiem oraz dajemy przestrzeń do rozwoju i możliwość sprawdzenia się.
“Najbardziej cenię sobie pozytywny feedback po dobrze wykonanej pracy. Takie podejście pozytywnie wpływa na atmosferę w zespole oraz motywuje do efektywniejszej pracy i rozwoju.”
Dominika Wierzbicka, junior developer
zaufanie i odpowiedzialność

Ufamy naszym pracownikom, że wezmą odpowiedzialność za efekty ich pracy. Niezależność przekłada się na rzetelność, a rzetelność buduje jakość.

“Cenię sobie poczucie, że szanujemy się wzajemnie. Ufam że będę dobrze potraktowany, dzięki czemu łatwiej skupić się na pracy. Doceniam elastyczność i możliwość wykonywania pracy zgodnie z moją wiedzą."
Piotr Kurek, project manager
przejrzystość i prostota
Tworzymy zasady i procesy po to, by uczynić pracę prostszą i bardziej efektywną. Dzięki temu możemy skupić się na rzeczach ważnych.
innowacyjność

Wplatamy w nasze działania nowe technologie, platformy, metody czy pomysły – nie tylko po to, by podnieść efektywność, ale także dlatego, że po prostu innowacje nas fascynują.

jak pracujemy?

Uczymy się specyfiki działania i potrzeb naszych klientów, dzięki czemu dostosowujemy nasze procedury, zamiast je wymuszać. Jesteśmy przekonani, że nasza praca nie polega na utrudnianiu Twojej pracy.

Będziesz w stałym kontakcie z managerem odpowiedzialnym za efekty naszej współpracy, jego celem będzie zdobycie kompleksowej wiedzy na temat Twojego biznesu, by mógł pomóc Ci osiągnąć cele.

Dedykowany manager koordynuje działania grupy specjalistów pracujących nad Twoimi zadaniami. Ważna jest dla nas minimalizacja rotacji, dzięki czemu z czasem będziesz pracować z grupą zaufanych, utalentowanych i wdrożonych ludzi.

Porządkujemy rzeczywistość za pomocą oprogramowania do zarządzania projektami. Oprócz tego przetrzymujemy pliki w chmurze i korzystamy z najświeższych platform komunikacji.

Wspólnie ustalimy efektowny workflow obejmujący zamawianie usług, briefing, kontrolę postępów, proces akceptacji i poprawek, a także płatność za wykonaną pracę oraz jej archiwizację. Wszystko dostosowane do Twoich potrzeb.

Dajemy Ci stały dostęp do historii realizacji, nad którymi wspólnie pracowaliśmy – nie tylko efekt końcowy, ale także zarchiwizowane dyskusje oraz dane rozliczeniowe. Dzięki temu nie musisz nikogo prosić o dostęp do informacji, kiedy są Ci potrzebne.